DUPLAS MANTAR ŞİLTE ve MANTAR LEVHA
English Türkçe

Kalite, Çevre ve İSG Politikaları

İSG POLİTİKASI

İş amaçlarımız kadar önemli olan OHSAS 18001 sistemini, “Tüm kazalar önlenebilir, her iş daima daha güvenli bir yolla yapılabilir” mantığında SÜREKLİ GELİŞTİREREK iş performansının entegre bir parçası haline getireceğiz.

-Çalışan Sağlığı ve Güvenliği tüm DUPLAS A.Ş. personelinin sorumluluğudur.

-Kanun, mevzuat, yönetmelik ve iş güvenliği gereklerini yerine getirmek için sorumluluk ve yetkiler tüm çalışanlarımız arasında paylaştırılacaktır.

- İnsanın yapıcı gücünü artan makine gücüyle doğru orantılı risklere karşı sağlıklı ve güvenlik altında tutma ilkesi ile DUPLAS A.Ş. çalışanlarında sorumluluk bilinci oluşturmak için vazgeçilmez eğitim şartını yerine getirecek, tedarikçi, taşeron ve ziyaretçilerini sürekli bilgilendirecektir.

- DUPLAS A.Ş.‘de iç ve dış her türlü kaynak, verimli güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmak, iletişimi etkin kılmak ,bireysel performansı arttırmak bilgi ve başarıyı ödüllendirmek üzere en doğru ve faydalı şekilde kullanılacaktır.

Genel Müdür
Ebru HASIRCIOĞLU

ÇEVRE POLİTİKASI

1. Ülkemizdeki çevre mevzuatına uymak ve güncelliğini sağlamak.

2. Çevre ile ilgili mümkün olan her alanda ölçülebilir sürekli gelişmeyi sağlamak.

3. Çevresel boyutları belirlemek, çevresel etkilerin türlerini ve zararları tespit etmek.

4.Kirliliği ve atıkları en aza indirmek ve tehlikeli atıklarımızın çevresel etkisi en aza indirgenmiş olarak ber tarafını sağlamak.

5. Çalışanlar ve taşeronlara sürekli eğitim vermeyi ve bu ilkeleri uygulamaları için teşvik etmek.

6. Bu doğrultuda amaç ve hedefleri belirleyerek her yıl gözden geçirerek ilerlemeleri açıklamak.

7.Bu ilkeler ışığında çevre yönetim sistemimizi sürekli geliştirmektir. Bu ilkelerimiz iletişim olanakları kullanılarak kamuoyuna duyurulacak ve kamuoyu görüşüne açık olacaktır. Yönetim, taahhütte bulunduğu Kalite, Çevre ve İSG politika ve hedeflerinin uygulanmasının sürekli takipçisi olacaktır.

Genel Müdür
​Ebru HASIRCIOĞLU

KALİTE POLİTİKASI

DUPLAS A.Ş. yönetimi adına otomotiv ve sızdırmazlık, inşaat, ısı ve ses yalıtımı, ayakkabı, kırtasiye, promosyon sektörlerinde ileri teknolojiyi kullanarak, kalifiye personeli çalıştırarak ve hizmeti ön planda tutarak mutlak müşteri memnuniyeti ile müşterilerimize güvenilir ürünler sunmayı ilke olarak benimsemiştir.

Takım ruhunu benimsemiş, özveriyle çalışan ekibimiz kalitemiz mimarlarıdır.

DUPLAS A.Ş. üretiminde çağın gerektirdiği kaliteli üretim şartlarını bugüne kadar yerine getirdiği gibi, bugünden sonrada yerine getirecektir.

Genel Müdür
​​Ebru HASIRCIOĞLU

Tüm Hakları Saklıdır. Duplas A.Ş.